Ã–VRIGT / Speglar / Golvspegel 16847125

nr 1684 7125

Golvspegel

1800-tal, 162x84 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 3 mars 2025
kl 19:04:32