MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 16847125

nr 1684 7125

MIRROR

19th century, 162x84, wear, damages.

1800-tal, 162x84 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1600

Monday Mars 3 2025
at 19:04:32